Arreštohet 48-vjeçari në Elbasan. Shpërndante ďrogë

Një person është arreštuar në Elbasan, pasi shpërndante ď ogë në doza të vogla. K.M., 48 vjeç është banues në Elbasan dhe në mjetin me të cilin lëvizte u gjetën 17 doza ķanabis sattiva, 1 dozë ķokainë, dy aparate celular dhe 2100 euro që dyshohen të jenë fituar nga shitja e ķanabisit.

Kapja e tij në flagrancë u bë në lagjen “11 Nëntori” në  Elbasan.  Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprën penale ” Prodhimi dhe shitja e narķotikëve”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *