FOTO/ Me rroba banje, Eni Çobani tregon për herë të parë format e bëshme, mesazhi befasues…

Mos u habisni, Eni Çobani shfaqet ndryshe në këto ditë të nxehta vere. Jo si zakonisht, veshur me fustane serioze, avokatja këtë herë është shfaqur me rroba banje në ngjyrë të zezë.

E qeshur, me një kapele në kokë, ajo shfaqet buzë detit.

“Gjërat përfundojnë, njerëzit ndryshojnë, po a e dini çfarë? Jeta vazhdon.”, është shprehur ajo.

Nuk dihet se kujt ia drejton këtë mesazh avokatja. Nuk janë të pakta dhe komentet në drejtim të saj, ku qytetarët e komplimentojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *