Lajm i bujshëm në mediat italiane / Interi “pronoton” një tjetër yll

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane. Interi është shumë pranë akordit me futbollistin kilian Aleksi Sançez. Sipas asaj që raporton gazetari i njohur, Xhanluka Di Marcio, agjenti i futbollistit do të fluturojë ditën e nesërme drejt Anglisë, për të bndur drejtuesit e Junajtid që klienti i tij të transferohet te skuadra zikaltre.

Pas sfumimit të pistës Xheko, 30-vjeçari është kthyer në një objektiv konkret dhe kërkohet me ngulm nga trajneri Konte, për të kompletuar kështu repartin ofensiv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *