U tha se u nda pas 7 vitesh lidhje me Arminën, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha

Disa postime të fundit që ka bërë blogerja e njohur Armina Mevlani në profilin e saj në Instagram, kanë bërë që në rrjet prej disa ditësh të qarkullojë një lajm se ajo dhe partneri i saj, Shkëlzen Berisha, i kanë dhënë fund lidhjes pas 7 vitesh. Gjithçka nisi pas postimit të Arminës së një shprehje ku flitej për zhgënjimet në dashuri.

Më pas ajo publikoi në Instastoryn e saj foton e një bluze. Në këtë bluzë është e shkruar:

“Mua vështirë të më gjesh. Vështirë të më harrosh mua.” Por sot ka reaguar vetën Shkelzen Berisha. Në Instagramin e tij, ai ka publikuar një foto ku shfaqet me Arminën dhe shkruan me ironi:

“Për dashamirësit.” Kjo eshte pergjigja qe ka menduar ai ti jape portaleve qe shkruan per ndarjen e cifit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *