Gazetarja shton dyshimet për shtatzëninë e Kiarës, ja çfarë i tha Luizi

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Pallatin e Kongreseve premiera e filmit “Në kuadër të dashurisë”. Gazetarja e “Top Albania Radio”, Albana Ruci ka intervistuar çiftin Luiz dhe Kiara teksa parakalonin në tapetin e kuq. E ftuar sot në “Ftesë në 5”, Albana tha se ka dyshime që Kiara është vërtet shtatzënë.

“Unë i pyeta nëse kanë në plan të sjellin një fëmijë dhe Luizi ma anashkaloi me lezet siç di ai. Nuk e di nga i keni nxjerr këto tha, por janë lajme portalesh. Kjo hedhja direkt në sulm mund të fshihte diçka. Mbrëmë po mbanin shumë beba në duar”, tha gazetarja.